Historie osób, które schudły dzięki

  • Data: 2019-11-04 14:13:27
  • Kategoria:
Historie osób, które schudły dzięki

Karol 

Mam siedzącą pracę, często 10 godzin spędzam w biurze, potem kolejna godzina w samochodzie, również na siedząco. Mimo, że na studiach aktywnie uprawiałem sport, ostatnio stałem się apatyczny i chronicznie zmęczony. Nie przytyłem, ale dokuczały mi bóle pleców. Postanowiłem to zmienić i umówiłem się na pierwsze spotkanie z trenerem personalnym w Personal Training Center. Po serii prostych ćwiczeń ocenił moją wydolność, było słabiej niż sądziłem. Już po kilku sesjach poczułem ulgę, wzmocnione mięśnie kręgosłupa pozwalają trzymać zdrową pozycję. Mam lepszy nastrój i więcej energii – zdecydowanie polecam.

Kasia i Agnieszka

Rozpaczliwie potrzebowałyśmy schudnąć. Kasia za trzy miesiące miała swój ślub, a ja miałam być jej druhną. Każda z nas miała kilka dodatkowych kilogramów i uznałyśmy, że razem będzie raźniej. Wybór takiej formy ćwiczeń z trenerem personalnym to był strzał w dziesiątkę. Motywacja Pani trener bezcenna i dzięki niej nie traciłyśmy czasu na ploteczki. Osiągnęłyśmy zamierzone cele – na ślubie wyglądałyśmy wspaniale. Wciąż ćwiczymy i gorąco polecamy Panią trener.

Monika

Mam troje dzieci, po ciążach moje ciało zmieniło się nie do poznania. Sporo przytyłam, źle czułam się w swoim ciele. Dla siebie i dla dzieci musiałam znaleźć czas, żeby o siebie zadbać. Wstydziłam się iść na zajęcia grupowe, nie chciałam być oceniana. Dlatego wybrałam sesje z trenerem personalnym. Terminy treningów ustalamy wspólnie, to bardzo wygodne dla zapracowanej matki. Bardzo cenię sobie delikatną motywację i realne wsparcie, jakie otrzymuję od mojego trenera. Dla mnie to taka święta godzina tylko dla siebie, a przede wszystkim więcej energii na co dzień. No i znów mieszczę się w kiecki sprzed pierwszej ciąży, biust się podniósł, a mąż nie może się na mnie napatrzeć.

Adam 

W Twoim wieku na siłownię? Ciągle słyszę to od moich kolegów, emerytów. Ale jestem pewien, że to właśnie wizyty tutaj przedłużają mi życie. Wystarczyły dwa lata na emeryturze, żebym stał się typowym „ramolem”. Pewnego dnia nie mogłem nadążyć za wnukiem, wybiegł na ulicę, co by się stało, gdyby jechał samochód? Powiedziałem dosyć i zapisałem się na zajęcia z trenerem personalnym w Personal Training Center. Bardzo fachowo przeprowadził wywiad, wystarczyło kilka prostych ćwiczeń i już wiedział, co powinniśmy zrobić, żeby poprawić moją formę i zdrowie. Ćwiczenia, które mi zaproponował są odpowiednie dla mojego wieku i stanu zdrowia. Nie męczę się, wręcz przeciwnie – wracam do domu pełen pozytywnej energii. Czuję się jakbym znów miał 30 lat. 

Jolka

Mam 38 lat i trzy lata temu miałam zawał. Brzmi nieprawdopodobnie, ale coraz młodsi ludzie trafiają na kardiologię. Przeżyłam, ale musiałam radykalnie zmienić swoje życie. Bałam się pierwszego spotkania z trenerem w Personal Treining Center. Mój lekarz tam chodzi i polecił mi to miejsce. Dziś wiem, że to był dobry wybór. Po bardzo szczegółowym wywiadzie i zbadaniu wydolności przystąpiliśmy z trenerem do pracy. W moim przypadku nie chodziło o to, aby schudnąć, chodziło o to, aby uchronić się przed kolejnym zawałem. Ćwiczenia zostały dobrane tak, aby nie ryzykować, wybrać trening optymalnie do mojej formy. Ćwiczenia z trenerem to najlepsza inwestycja dla mojego zdrowia!

Tagi:

Zostaw ocenę:

Ocena: 5.00/5 (1 glos(-ów))

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem