logo

Trening EMS Warszawa Wola, Mokotów

Wybierz swoje urządzenie:
trening ems w warszawie
EMS z kablem
EMS na Bluetooth
EMS z dojazdem do klienta
ElektrostymulatorImpulsy wysyłane punktowo do mięśni, w tym także mięśni głębokich, pobudzają je do skurczu (o różnym natężeniu dostosowanym do możliwości trenującego), dzięki czemu szybciej osiągniesz pożądane efekty. Twój trener zadba oczywiście o to, by intensywność treningu odpowiadała Twojemu poziomowi zaawansowania. W ten sposób bardzo szybko osiągniesz najwyższe możliwe przełożenie czasu poświęconego na trening na wymierne efekty, takie jak spalanie tkanki tłuszczowej czy wzrost ogólnej wydolności.
Trening Ems jest to połączenie treningu personalnego z nowoczesną technologią elektrostymulacji mięśni. Pracując na częstotliwości 85Hz impulsy docierają do głębokich partii mięśniowych, do tej pory nie wykorzystywanych podczas tradycyjnego treningu na siłowni czy na zajęciach fitness. Dzięki połączeniu wiedzy naszego trenera oraz innowacyjnej technologii niemieckiej firmy Miha Bodytec możemy uzyskać zaskakujące rezultaty ćwicząc tylko 25 minut na jednej jednostce treningowej.

Skąd biorą się tak szybkie rezultaty?

Sukces tej metody polega na tym, że w jednym momencie napinasz wszystkie partie mięśniowe. W tradycyjnym treningu jest to niewykonalne! Dodatkowo podczas pracy jednocześnie wszystkich partii wykonujesz ćwiczenia, dzięki którym jeszcze bardziej wykorzystujesz ich potencjał. Dzięki temu jesteś w stanie spalić nawet do 600kcal podczas jednostki treningowej. Dzięki różnym planom treningowym oraz możliwościom maszyny jesteśmy w stanie obierać różne cele treningowe, takie jak:
  • spalanie tkanki tłuszczowej,
  • budowanie masy mięśniowej,
  • zmniejszenie lub usunięcie bólu pleców,
  • poprawa kondycji,
  • poprawa ogólnej sprawności,
  • zmniejszenie lub usunięcie cellulitu.
Trening jest bardzo bezpieczny, ponieważ pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości, firmy Miha Bodytec, która jest liderem w branży EMS. Ponadto podczas treningu nie stosujemy dużych obciążeń zewnętrznych.

Jak przygotować się do treningu?

Najpierw umów wizytę telefonicznie dzwoniąc pod numer 881 770 338. Możesz się również umówić na miejscu w klubie. Jeśli podejmiesz decyzję o dalszej współpracy z nami, sugerujemy zakup stroju za 230zł. Możesz go również wypożyczać jest to koszt 15zł za jednostkę treningową. Po przebraniu się osobisty trener przechodzi do zakładania kamizelki z wbudowanymi elektrodami oraz oddzielnych elektrod na ramiona, nogi i pośladki w taki sposób, by ściśle przylegały do całego ciała. Podsumowując trening wykonujesz w wygodnych butach sportowych oraz w naszym stroju do treningów ems.

Trening EMS (Warszawa) – komu jest szczególnie polecany?

Trening EMS (Mokotów) cieszy się bardzo dużą popularnością i jest polecany szerokiemu gronu. Doskonale sprawdza się u osób, które chcą żyć aktywnie, jednak ze względu na dużą ilość obowiązków nie mają czasu na wykonywanie czasochłonnych treningów. Półgodzinna sesja EMS w Warszawie może przynieść tak samo spektakularne efekty, jak kilkugodzinna wizyta na siłowni.

Ponadto trening EMS w Warszawie na Woli doskonale sprawdza się wśród osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem. Nie musisz się obawiać o kontuzję! Nasz specjalista od treningów EMS w Warszawie zadba o to, aby dostosować sesję do Twoich indywidualnych potrzeb, poziomu sprawności i możliwości.

EMS (Warszawa) dedykowane jest także osobom, które borykają się z nadwagą lub otyłością. Dzięki temu rozwiązaniu można znacznie przyspieszyć utratę masy ciała. Trening EMS na Mokotowie w połączeniu z odpowiednią dietą zapewni Ci niesamowite rezultaty!

Trening EMS w Warszawie polecany jest również sportowcom, którzy chcą dodatkowo wzmocnić swoje ciało. Stanowi on doskonałe uzupełnienie klasycznych metod treningowych. EMS stymuluje mięśnie w taki sposób, który ciężko osiągnąć za pomocą tradycyjnych ćwiczeń. Ponadto trening EMS na Mokotowie znacznie przyspiesza proces regeneracji mięśni po wysiłku fizycznym. To pozwala sportowcom szybciej wrócić do pełni sił po intensywnych zawodach. Warto również dodać, że regularne uczęszczanie w sesjach EMS (Warszawa) może pomóc w zapobieganiu kontuzjom, gdyż wzmacniają one mięśnie i świetnie wpływają na ich elastyczność. Dodatkowo ten trening umożliwia aktywację mięśni głębokich, co jest niezwykle istotne dla ochrony stawów.

Trening EMS (Mokotów) – kiedy efekty?

Zastanawiasz się, kiedy osiągniesz efekty treningu EMS w Warszawie na Woli czy Mokotowie? Nie da się wskazać dokładnej informacji o tym, jak długo trzeba czekać na rezultaty, ponieważ mogą pojawić się one w różnym czasie, w zależności od kilku czynników – intensywności i częstotliwości treningów, indywidualnych predyspozycji, trybu życia i stosowanej diety.

Niektóre osoby mogą widzieć pewne efekty już po pierwszych sesjach EMS w Warszawie. Po początkowych treningach można dostrzec poprawę ogólnego samopoczucia i lepsze napięcie mięśni. Natomiast zazwyczaj po kilku tygodniach stosowania treningu EMS w Warszawie na Woli zauważalna jest zwiększona wytrzymałość mięśni i zmiana wyglądu sylwetki. Należy jednak pamiętać, że u każdego ten proces może wyglądać inaczej.

ELEKTRO STYMULACJA
30MIN TRENINGU
POPRAWIA ZDROWIA
SZYBKI WPŁYW NA SYLWETKĘ
NOWOCZESNY SPRZĘT
NIESAMOWITE EFEKTY
PRACA Z TRENEREM

ZAINTERESOWANY? CHCESZ SPRÓBOWAĆ? MASZ PYTANIA?

Pięcio minutowa rozgrzewka pozwoli na lepsze ukrwienie i dotlenienie organizmu. Ciało przyzwyczai się do impulsów i będziesz gotów do rozpoczęcia części głównej treningu.

W zależności od potrzeb i umiejętności ćwiczącej osoby trener będzie serwował po kolei ćwiczenia od niskiej do wysokiej intensywności, angażując wszystkie partie mięśniowe. Trening będzie bezpieczny zarówno dla stawów, ścięgien jak i mięśni. Da Ci 100% satysfakcji z wykonanego wysiłku, a przede wszystkim będzie mega skuteczny, co zobaczysz już po kilku treningach. W treningu wykorzystujemy zarówno ćwiczenia statyczne jak i dynamiczne. Nie obawiaj się, że nie dasz rady! Pierwszy trening to trening wprowadzający na którym uczysz się ruchów razem z awatarem – panią, lub panem, który ćwiczy razem z Tobą na ekranie urządzenia EMS. Jednocześnie nasz trener tłumaczy i cały czas podpowiada jak wykonywać popra- wnie ćwiczenia. Dzięki naszemu doświadczeniu trening będzie bardzo bezpieczny.

Na koniec czekają Cię same przyjemności. 5 min programu relaks, który odczuwany jest jako masaż mięśni. Ma on za zadanie rozluźnić mięśnie i dać Ci wytchnienie. Możesz również skorzystać z programu przemiany materii, gdzie przez kolejne 5 minut nadal aktywujesz swoje ciało do pracy i podkręcasz przemianę materii.

86.8%

86.8% trenujących zauważyło pozytywny wpływ na kształtowanie sylwetki [1]

71%

86.8% trenujących zauważyło pozytywny wpływ na kształtowanie sylwetki [1]

88%

88% trenujących zauważyło zmniejszenie bólów pleców [3]

75.5%

75.5% trenujących zauważyło uczucie zrelaksowania po treningu [4]

[1] Electrical muscle stimulation as whole-body training –A multicenter study for the capability of whole-body training in the gym. Vatter, J., University of Bayreuth, 2003; Publication AVM-Verlag Munich 2010. 

[2] Studies at the University of Bayreuth (Boeckh-Behrens et al. 2002-2006) and the German Sports University Cologne (Kleinöder/Kreuzer/Speicher 2006-2008). 

[3] Full Body Electro Muscle Stimulation (EMS) training against back pain. Boeckh-Behrens, W.- U., Grützmacher, N., Sebelefsky, J., unpublished thesis, University of Bayreuth, 2002. 

[4] Whole body electromuscular stimulation (EMS training) for back ailments. Boeckh-Behrens, W.-U., Grützmacher, N., Sebelefsky, J., unpublished dissertation, University of Bayreuth, 2002.

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Masz pytania? Napisz.

GODZINY OTWARCIA:              codziennie 7:00-22:00

ADRES:                                             al.Jana Pawła II 21
                                                           00-854 Warszawa

 
DREAM Spa & Gym Studio – Hotel Westin

TELEFON:                          881 770 337,  881 770 338

EMAIL:                          ptc@personaltrainingcenter.pl

NIP/REGON:NIP: 525 253 44 65 / Regon: 14621159

    Personal Traning Center © 2020