logo

Trening personalny Ochota

Obecnie coraz więcej osób przykłada dużą wagę do swojego zdrowia i decyduje się na prowadzenie aktywnego trybu życia. Z tego względu tak dużą popularnością cieszą się treningi personalne w Warszawie na Mokotowie. Chętnie biorą w nich udział zarówno osoby, które chcą spełnić swoje marzenie o idealnej sylwetce, jak i te pragnące zadbać o odpowiedni poziom aktywności fizycznej. Jeśli Tobie również zależy na zgrabnej sylwetce i prowadzeniu zdrowego trybu życia, to już teraz zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty treningów personalny. Przyjmujemy w pobliskim Śródmieściu. Zapraszamy!

Trening personalny (Warszawa – Mokotów) – zadbaj o swoje zdrowie!

Regularna aktywność fizyczna ma kluczowe znaczenie dla utrzymania dobrego stanu zdrowia. Dzięki niej masz szansę zapobiec nadwadze, otyłości, cukrzycy typu II, chorobom metabolicznym i różnorodnym nowotworom. Ponadto systematyczne treningi pozwolą Ci zwiększyć wydolność organizmu, zadbać o zdrowie psychiczne, a także poprawić jakość snu. A to tylko część zalet! Należy jednak pamiętać, że nieprawidłowo wykonywane ćwiczenia mogą doprowadzić do kontuzji i licznych dolegliwości. Z tego względu tak wiele osób poszukuje treningów personalnych w Warszawie (Mokotów). Ćwicząc pod okiem doświadczonego trenera, masz pewność, że nie zaszkodzisz swojemu zdrowiu i osiągniesz zamierzony efekt. Specjalista dobierze plan treningowy odpowiadający Twoim potrzebom. Uwzględni on zarówno cel, który chcesz osiągnąć, jak i Twój poziom sprawności. Ponadto weźmie pod uwagę ewentualne ograniczenia zdrowotne, aby ćwiczenia były dla Ciebie w pełni bezpieczne.

Trening personalny w Warszawie (Mokotów) – zalety

Treningi personalne (Warszawa-Mokotów) gwarantują wiele korzyści. Doskonale wpływają one zarówno na zdrowie fizyczne, jak i psychiczne. Dzięki nim można poprawić wygląd swojej sylwetki, kondycję i samopoczucie. Prowadzone przez nas treningi zapewniają świetne efekty i doskonałą zabawę. Zawsze dbamy o atmosferę w czasie zajęć i dokładamy wszelkich starań, aby klienci czuli się komfortowo. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych trenerów, którzy wkładają całe serce w to, co robią. Prowadzenie treningów to nie tylko nasza praca, ale również pasja. Uwielbiamy pomagać i wspierać klientów w drodze do celów. Zadowolenie i szczęście podopiecznych jest dla nas źródłem satysfakcji i motywacji do dalszego działania.

Nasz zespół układa plany treningowe dopasowane do indywidualnych oczekiwań klientów, dzięki czemu są one unikalne i gwarantują świetne efekty. Pomogliśmy już wielu podopiecznym, dlatego jesteśmy pewni, że możemy pomóc także Tobie. Co ważne, nasze treningi tworzymy tak, aby nie tylko kształtowały sylwetkę, ale również doskonale wpływały na samopoczucie. Podczas zajęć w naszej siłowni nie ma nudy i monotonii. Uwzględniamy w treningach personalnych różne aktywności, aby przekonać podopiecznych, że sport może być naprawdę fascynujący. Potrafimy zachęcić do aktywności fizycznej nawet osoby, które przez lata unikały sportu i zawsze podchodziły do niego sceptycznie.

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Masz pytania? Napisz.

GODZINY OTWARCIA:              codziennie 7:00-22:00

ADRES:                                             al.Jana Pawła II 21
                                                           00-854 Warszawa

 
DREAM Spa & Gym Studio – Hotel Westin

TELEFON:                          881 770 337,  881 770 338

EMAIL:                          ptc@personaltrainingcenter.pl

NIP/REGON:NIP: 525 253 44 65 / Regon: 14621159

    Personal Traning Center © 2020